Neri Alfredo
Dívčí poprsí, carrarský mramor, na zadní straně signováno prof. A. Neri, poč. 20. století, výška 26,5 cm, lehce poškozené hrany (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.500,-
Neri Alfredo
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |